Bitcoin (BTC) zamknięty nad erozją Wieloletnia oporność, możliwe masywne pęknięcie

  • Trend LTF (Low Timeframe): Tendencja wzrostowa, być może z większą ilością gazu w zbiorniku
  • Trend MTF: Długa, przeważnie boczna konsolidacja może wkrótce się zakończyć
  • Trend HTF: Na szczycie głównego trendu wzrostowego po kilku kolejnych skokach

Coś naprawdę ekscytującego może się zdarzyć na rynku Bitcoinów (BTC), co może zaowocować kolejnym dużym wybiegiem byków do czołowej krypty. Jeśli ten bieg byka wykonuje, jest bardzo mały opór między bieżącą ceną i 20k dolarów, wszystko -ime high.

Zaczynając od dziennego wykresu, widzimy, co może być wyłomem z wieloletniego oporu, tutaj przedstawiony jako niebieski pasek. RSI jest trochę zawyżony, ale nie bardzo, a równoległy kanał sugeruje, że obecny trend wzrostowy może mieć wyraźną ścieżkę do około 10 600 dolarów.

ścieżka do wykresu $10.6kBTC przez TradingView

Możemy tu zauważyć, że w rzeczywistości nie ma tu imponującej ilości wolumenu na głównej giełdzie Bitstamp. Oczywiście, do późniejszego mega-breakoutu potrzeba będzie więcej wolumenu, niż obecnie widzimy.

Przechodząc do 4-godzinnego wykresu, widzimy, że obecny trend wzrostowy pozostaje dość silny, chociaż wszedł w obszar wykupu na RSI. 8 EMA nadal się trzyma, a histogram w tym miejscu wciąż się podnosi.

lokalny trend wzrostowy nie odwrócił jeszcze wykresu BTC przez TradingView

Znowu musimy zwrócić uwagę na wolumen, który zmniejszył się między dwoma ostatnimi ruchami. Możemy sobie wyobrazić, że ten krótkoterminowy trend będzie musiał wkrótce zrobić przerwę, chyba że pojawi się więcej wolumenu.

Na koniec, przechodzimy do wykresu tygodniowego. Zauważamy silny słupek z zeszłego tygodnia, który po raz pierwszy od lat zamknął się powyżej poziomu wieloletniego oporu na tym wykresie. Objętość zerwała się z objętością z poprzedniego tygodnia i widzimy tu wznowienie na profilu histogramu do byczego rozszerzenia.

Nadal nie ma jasnej decyzji w tym miejscu WykresBTC przez TradingView

Należy stwierdzić, że kluczowy wybór pomiędzy wariantem 1 i 2 nie został jeszcze podjęty. Granica regionalnej struktury rynku wynosi 10.500 dolarów i musimy zobaczyć ten poziom zdecydowanie złamany, aby rozważyć opcję 1 jako prawdopodobną ścieżkę rozwoju.

Wreszcie # 2, jeśli powiększyć do nagiego wykresu tygodniowego mamy pełne poczucie importu tych mniejszych ruchów.

Wystarczająco jasne? Wykres BTC przez TradingView

Naprawdę jesteśmy na krawędzi złamania ponad dwuletniej akcji cenowej. Bitcoin Era może wkrótce pójść w ślady złota w ponownym testowaniu wszechczasów.